"Музыкальное созвездие" атты өнер байқауы, І орын

Something!⠀
      Tleubek Yerkanat won the first place in the nomination of pop vocal in the V th International Youth Music Contest "Musical Love" in Almaty. This time, our talented student, who has won several contests before, continues to rejoice. Korabai Rizabek Zhanuzakovich, the teacher of our young singer.

Бәрекелді!
⠀    Жас та болсын талабынан нұр жауып өнерге өзін-өзі ерте баулыған Тлеубек Ерқанатымыз Алматы қаласында V халықаралық жастарға арналған "Музыкальное созвездие" атты өнер байқауының эстрадалық вокал номинациясы бойынша I орынды қанжығасына байлады. Бұған дейін де бірнеше байқаулардың жүлдегері атанып жүрген талантты оқушымыз бұл жолы да сүйіншілеп келе жатыр. Жас әншіміздің өнердегі ұстазы Қорабай Ризабек Жанұзақұлы.