Халықаралық балаларды қорғау күні - Международный день защиты детей

1 июня - День защиты детей. В нашем городе стало традицией торжественно проводить этот праздник. В этом году мероприятия начались с парада на Центральной набережной.

В параде участвовали детские и юношеские оркестры и ансамбли. К слову, в этом параде под руководством Кайшанова Нурлана Бакытулы и Аxшаловой Зайкен Бекмуxаметовны принимали участие 100 учеников гимназии. Участники парада приковали взгляды зрителей красивыми нарядами, национальным инструментом - домброй и, конечно же, сам танец не оставил равнодушным никого.
_______________________________________
     1 маусым Халықаралық балаларды қорғау күні әлемнің біраз елінде тойланады. Біздің қаламызда да мереке сән-салтанатымен атап өту игі дәстүрге айналған. Биылғы жылы Халықаралық балаларды қорғау күніне арналған шаралар орталық жағажайда шеруден басталды.

Шеруге балалар мен жастардың музыкалық оркестрлері және ансамбльдері қатысты. Айта кетелік, бұл шеруде гимназиямыздан Қайшанов Нұрлан Бақытұлы мен Аxшалова Зайкен Бекмуxаметовнаның жетекшілігімен 100 оқушы өнер көрсетті.⠀Шеруге қатысушылардың бірдейленген киім формасы, ұлттық домбыраны ұстағандары көз сүйсіндірді. Сондай-ақ әсем бидің орындалуындағы қимылдардың жарасымдылығы көпшілікке жақсы әсер қалдырды.