Үш тұғырлы тіл - заман талабы

CLIL мәнмәтініндегі оқытылатын жаратылыстану-математикалық пәндердің "Үш тұғырлы тіл - заман талабы" тақырыбындағы апталық аясында "Science" атты станциялық зияткерлік сайысы 7-сынып оқушыларының арасында өткізілді.
     Мақсаты: Оқушылардың арасында жаратылыстану ғылымдары бойынша дүниетанымдарын көбейту. Ұтқыр ойлауға тәрбиелеу болып табылады. Сонымен қатар оқушылармен 5 станциядан тұратын ойындар ойнатылды. Әр станция үш тілді тапсырмалар қорын қамтыды. Балалар жоғарғы белсенділікпен қатысып, өз білімдерін шыңдай түсті.

Неделька предметов естественно-математического цикла, обучающихся по методике CLIL под названием "Үш тұғырлы тіл - заман талабы" (Полиязычие - требование современности) началось с интеллектуальной игры "Science" среди учащихся 7-классов. Цель - расширение кругозора у учащихся по ественным наукам. Ученики прошли 5 станции. В каждой станции были задания по трем языкам. Дети активно участвовали и показали знания предметов.