Областная казахская гимназия-интернат

для одаренных детей им. И. Алтынсарина

Қаз Рус

Достижения

2017-2018 оқу жылындағы мектеп оқушыларының жетістіктері

Оқушылардың аты-жөні

Сыныбы

Жетістіктері

Мұғалімі

1

Оразбай Марлен

10

Республикалық «Мағжан оқуларының» «Толқынмен толқын сырласып...» номинациясы бойынша І орын иегері

Мухамеджанова Райгүл Жетпісқызы

2

Изюмская Жанна

10

Республикалық «Мағжан оқуларының» «Толқынмен толқын сырласып...» номинациясы бойынша І орын иегері

Мухамеджанова Райгүл Жетпісқызы

3

Болат Диас

Математика пәні бойынша жасөспірімдер олимпиадасының облыстық турының "Құрмет грамота" иегері

Абитаева Гаухар Калеловна

4

Хуантхан Нурсерик

Биология пәні бойынша жасөспірімдер олимпиадасының облыстық  турында І орын иегері

Асанова Шнар Жанғабылқызы

5

Гульнар Жанболат

10

ХІІ республикалық «Мұқағали Мақатаев оқуларының» облыстық кезеңінің І орын иегері

Төлеу Ұлжан

6

Шакар Мадина

Мәшһүр Жүсіп шығармаларына арналған қалалық конкурсының  І орын иегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

7

Жанбау Марғұлан

11б

Мәшһүр Жүсіп шығармаларына арналған қалалық конкурсының бас жүлде иегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

8

Кабиденова Аруана

9

Облыстық лингвистикалық олимпиадасының ІІІ дәрежелі диплом иегері

Саденова Орынтай Батпекқызы

9

Негманова Диана

10

Облыстық лингвистикалық олимпиадасының ІІІ дәрежелі диплом иегері

Бекенова Қорлан Қабыкенқызы

10

Алмасова Дильназ

11

Облыстық лингвистикалық олимпиадасының ІІ дәрежелі диплом иегері

Саденова Орынтай Батпекқызы

11

Наурызбай Гүлмәркен

10

Облыстық көптілдік олимпиадасының ІІ орын иегері

 

12

Тлектес Абай

9

Облыстық көптілдік олимпиадасының ІІІ орын иегері

 

13

Мұрат Нұрдәулет

V облыстық Мағжан оқуларының бас жүлде иегері

Мухамеджанова Райгуль Жетписовна

14

Бауыржанқызы Эльвира

10

V облыстық Мағжан оқуларының ІІІ орын иегері

Төлеу Ұлжан

15

Ермек Дарын

V облыстық Мағжан оқуларының ІІ орын иегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

16

Қанатұлы Даниял

V облыстық Мағжан оқуларының ІІ орын иегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

17

Токибаева Лаура

11

«Сұлтанмахмұттың қоңыр күзі» атты қалалық конкурсының "Асау жүрек" номинациясының иегері

Касыбаева Майра Бағдатовна

18

Айтқалы Риза

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (қазақ тілі мен әдебиеті)

Қайрат Айсана Қайратқызы

19

Миникеева Аделя

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІІ орын жүлдегері (математика)

Абитаева Гаухар Калеловна

20

Камшатова Камшат               

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІІ орын жүлдегері (математика)

Танатова Айнагуль Сарсембаевна

21

Тлеугабыл Жанель

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІІ орын жүлдегері (математика)

Танатова Айнагуль Сарсембаевна

22

Еламан Әлімжан

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІІ орын жүлдегері (информатика)

Тлеулесова Асем Аскаровна

23

Жанат Арай

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (өлкетану)

Сарсенов Тулеген Мамрасилович

24

Люлят Асылтан

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (өлкетану)

Сарсенов Тулеген Мамрасилович

25

Шарупич Дарья

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (өлкетану)

Букурова Салтанат Болатовна

26

Сәулет Нұршапағат

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (өлкетану)

Букурова Салтанат Болатовна

27

Олжатай Нұрсая

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (этномәдениеттану)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

28

Төкен Асылхан

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (этномәдениеттану)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

29

Шпекова Жадыра

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (биология)

Асанова Шнар Жанғабылқызы

30

Мұхамедқан Алтынай

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (биология)

Асанова Шнар Жанғабылқызы

31

Калиев Даулет

«Зерде» ХІІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІІ орын жүлдегері (биология)

Букурова Салтанат Болатовна

32

Исеев Әділ

11а

 «Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар білім беруде» атты облыстық сайысының І орын иегері («Lego-мен жасалған робототехника жобалары» бағыты бойынша)

Солтаналинов Қайрат Ыдырысұлы

33

Смаилханов Айбат

11а

 «Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар білім беруде» атты облыстық сайысының І орын иегері («Lego-мен жасалған робототехника жобалары» бағыты бойынша)

Солтаналинов Қайрат Ыдырысұлы

34

Ғазизов Зейнолла

11б

 «Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар білім беруде» атты облыстық сайысының І орын иегері («Оқыту пpoцeciн бағдарламалық қамтамасыз ету» бағыты бойынша)

Кенжебаева Дәметкен Камариденқызы

35

Еламан Әлімжан

 «Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар білім беруде» атты облыстық сайысының "Бағдарламалаушы оқушы" номинация иегері

Тлеулесова Асем Аскаровна

36

Дәуенова Дильназ

8

Облыстық ғылыми жобалар сайысының І орын иегері  (Тіл білімі)

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

37

Құрманбай Назерке

8

Облыстық ғылыми жобалар сайысының І орын иегері  (Тіл білімі)

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

38

Жанбау Марғұлан

11б

Облыстық ғылыми жобалар сайысының І орын иегері  (Этномәдениеттану)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

39

Мұхаметхан Адия

Облыстық ғылыми жобалар сайысының І орын иегері  (Этномәдениеттану)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

40

Әмірқұмар Медхат

10

Облыстық ғылыми жобалар сайысының І орын иегері  (Әдебиет)

Бекенова Қорлан Қабыкенқызы

41

Олжатаев Қуаныш

11а

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІ орын иегері                      (Адам және қоғам секциясы)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

42

Маликов Ағзам

11а

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІ орын иегері  (Тіл білімі)

Байдарбесова Қымбат Маратовна

43

Оразхан Әйгерім

11а

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІ орын иегері (Тіл білімі)

Байдарбесова Қымбат Маратовна

44

Альмуханбетова Аружан

8

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІ орын иегері                      (Өлкетану)

Төлеу Ұлжан

45

Газизов Зейнолла

11б

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІІ орын иегері  (Информатика)

Кенжебаева Дәметкен Камариденқызы

46

Омарова Аружан

11а

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІІ орын иегері  (Тіл білімі)

Ахметова Гульзина Кабдрахмановна

47

Бектемір Ділназ

10

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІІ орын иегері  (Тіл білімі)

Төлеу Ұлжан

48

Марат Аймера

11б

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІІ орын иегері  (Тіл білімі)

Байдарбесова Қымбат Маратовна

49

Ахмедеева Диана

10

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІІ орын иегері  (Тарих)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

50

Муслимова Лана

10

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІІ орын иегері  (Тарих)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

51

Мушкин Саят

5-6 сынып оқушылары арасындағы                                                             VІ кешенді олимпиадасының ІІ орын жүлдегері

Каиржанова Арайлым Ерболовна

52

Нугманов Данат

5-6 сынып оқушылары арасындағы                                                             VІ кешенді олимпиадасының ІІІ орын жүлдегері

Булатов Данияр Ардакович

53

Қанатұлы Даниял

5-6 сынып оқушылары арасындағы                                                             VІ кешенді олимпиадасының І орын жеңімпазы

Булатов Данияр Ардакович

54

Мүбәрак Мансұр

5-6 сынып оқушылары арасындағы                                                             V кешенді олимпиадасының ІІІ орын жүлдегері

Танатова Айнагүл Сарсенбаевна

55

Суюндыков Марғұлан

5-6 сынып оқушылары арасындағы                                                             V кешенді олимпиадасының ІІ орын жүлдегері

Назриденов Серік Назриденович

56

Абдираимов Ердаулет

10

Алаш Орда қозғалысының 100 жылдық мерейтойына орай өткізілген "Алаш арыстары" атты облыстық жас ақындар мүшәйра-конкурсында ІІ орын иегері

Тұрғанбек Асығат Сәулетұлы

57

Мақсұтхан Әрсен

10

І облыстық "RUBIK'S CUBE" сайысының І дәрежелі диплом иегері

 

58

Шарапиден Аида

11б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың жеңімпазы (қазақ тілі мен әдебиеті)

Касыбаева Майра Бағдатқызы

59

Илимхан Ақерке

10

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың жеңімпазы (қазақ тілі мен әдебиеті)

Абаева Алмагуль Турлыхановна

60

 Асқар Күлімжан

9

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІ орын иегері (қазақ тілі мен әдебиеті)

Мұхамеджанова Райгүл Жетписовна

61

Алмасова Дильназ

11б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың жеңімпазы (орыс тілі мен әдебиеті)

Саденова Орынтай Батпекқызы

62

Негманова Диана

10

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (орыс тілі мен әдебиеті)

Бекенова Қорлан Қабыкенқызы

63

Кабиденова Аруана

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІ орын иегері (орыс тілі мен әдебиеті)

Саденова Орынтай Батпекқызы

64

Сансызбай Сания

8(9)

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІ орын иегері (Қазақстан тарихы)

Сарсенов Тулеген Мамрасилович

65

Болат Сәнім

10

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (Қазақстан тарихы)

Сарсенов Тулеген Мамрасилович

66

Жанбау Марғұлан

11

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (Қазақстан тарихы)

Сарсенов Тулеген Мамрасилович

67

Абдираимов Ердәулет

10

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІ орын иегері (Қазақстан тарихы)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

68

Наурызбай Гүлмәркен

10

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІ орын иегері (Қазақстан тарихы)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

69

Тлектес Абай

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (Ағылшын тілі)

Байдарбесова Қымбат Маратовна

70

Бейсенова Жансая

11б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (Ағылшын тілі)

Байдарбесова Қымбат Маратовна

71

Марат Аймера

11б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (Ағылшын тілі)

Искакова Динара Серікқызы

72

Аубашева Яна

10

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (Құқық негіздері)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

73

Кабдулхамит Камшат

11б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (Құқық негіздері)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

74

Олжатаев Қуаныш

11а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІ орын иегері (Құқық негіздері)

Кәрімжан Жарылғап Төлепбергенұлы

75

Мұхамедқан Адия

9

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІ орын иегері (Құқық негіздері)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

76

Досумбаева Анар

10

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (Биология)

Букурова Салтанат Болатовна

77

Жұманов Қуатбек

10

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (География)

Касамбаева Айымгүл Лұқпанқызы

78

Абдираимов Ердәулет

10

Облыстық "Ақберен" байқауының "Көркемсөз оқу" бағытының жеңімпазы

Қайрат Айсана Қайратқызы

79

Оразбаев Марлен

10

Облыстық "Ақберен" байқауының "Ақындар айтысы" бағытының жеңімпазы

Мұхамеджанова Райгүл Жетписовна

80

Сарыбай Құдрет

11а

Облыстық "Ақберен" байқауының "Ақындар мүшәйрасы" бағытының жеңімпазы

Тұрғанбек Асығат Сәулетұлы

81

Шарапиден Аида

11б

Облыстық "Ақберен" байқауының "Шығарма" бағытының ІІІ орын иегері

Касыбаева Майра Бағдатовна

82

Илимхан Ақерке

10

Облыстық "Ақберен" байқауының "Шешендік өнер" бағытының ІІІ орын иегері

Абаева Алмагуль Турлыхановна

83

Аянбек Жанболат

V аймақтық жас математиктер турнирінің "Құрмет грамотасы" иегері

Ергалиева Ментай Советовна

84

Хуантхан Нурсерик

V аймақтық жас математиктер турнирінің "Құрмет грамотасы" иегері

 

85

Болат Диас

V аймақтық жас математиктер турнирінің "Құрмет грамотасы" және "Үздік баяндамашы" номинациясының иегері

Абитаева Гаухар Калеловна

86

Жанбау Марғұлан

11б

Республикалық ғылыми жобалар сайысының  ІІ дәрежелі диплом иегері

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

87

Мұхаметқан Әдия

Республикалық ғылыми жобалар сайысының  ІІ дәрежелі диплом иегері

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

88

Әмірқұмар Медхат

10

Республикалық ғылыми жобалар сайысының ІІІ дәрежелі диплом иегері

Бекенова Қорлан Қабыкенқызы

89

Бәкібай Толғанай

11б

"Жарқын болашақ" Х  қазақ тілі олимпиадасының облыстық кезеңінде "Тілші-әдебиетшілер" бағытының ІІІ дәрежелі диплом иегері

Касыбаева Майра Бағдатовна

90

Тлеубек Ерқанат

"Жарқын болашақ" Х  қазақ тілі олимпиадасының облыстық кезеңінде "Әнші бұлбұлдар" бағытының ІІІ дәрежелі диплом иегері

Корабаев Ризабек Жанузакулы

91

Жаябаева Даяна

10

 ХІХ облыстық Абай оқуларының «Өлең – сөздің патшасы, сөз сарасы» номинациясы бойынша жеңімпазы

Мұхаметжанова Райгүл Жетпісқызы

92

Абдираимов Ердәулет

10

 ХІХ облыстық Абай оқуларының «Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда» номинациясы бойынша жеңімпазы

Қайрат Айсана Қайратқызы

93

Сәулет Нұршапағат

6

 ХІХ облыстық Абай оқуларының «Көңілім әнді ұғады» номинациясының ІІ орын иегері

Тұрғанбек Асығат Сәулетұлы

94

Шарапиден Аида

11

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың олимпиаданың қола медаль иегері (қазақ тілі мен әдебиеті)

Касыбаева Майра Бағдатқызы

95

Алмасова Дильназ

11

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың олимпиаданың қола медаль иегері (қазақ мектептеріндегі орыс тілі мен әдебиеті)

Саденова Орынтай Батпекқызы

96

Илимхан Ақерке

10

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың олимпиаданың қола медаль иегері (қазақ тілі мен әдебиеті)

Абаева Алмагуль Турлыхановна

97

 Қанатұлы Даниял

IX облыстық Махамбет оқуларында "Ұлы арман" бөлімінің ІІІ орын иегері

Шарманова Серикгуль Талгатовна

98

Оразбаев Марлен

10

IX облыстық Махамбет оқуларында "«Тартынбай сөйлер асылмын»" бөлімінің ІІ орын иегері

Ахметова Гульзина Кабдрахмановна

99

Сәулет Нұршапағат

"Ел жүрегі - Астана" атты Республикалық жас ақындар мүшәйрасының бас жүлде иегері

Тұрғанбек Асығат Сәулетұлы

100

Бәкібай Толғанай

11б

Қ. Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен республикалық олимпиадасының облыстық кезеңінің ІІ орын иегері

Касыбаева Майра Бағдатқызы

101

Илимхан Ақерке

10

Қ. Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен республикалық олимпиадасының облыстық кезеңінің ІІ орын иегері

Абаева Алмагүл Тұрлыханқызы

102

Асқар Күлімжан

Қ. Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен республикалық олимпиадасының облыстық кезеңінің ІІ орын иегері

Мұхамеджанова Райгүл Жетписовна

103

Бәкібай Толғанай

11б

Қ. Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен республикалық олимпиадасында Грамота иегері (Өскемен қ.)

Касыбаева Майра Бағдатқызы

104

Илимхан Ақерке

10

Қ. Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен республикалық олимпиадасының ІІІ орын иегері (Өскемен қ.)

Абаева Алмагүл Тұрлыханқызы

105

Каббар Ақдәулет

Роботехникадан өңірлік олимпиадасының І дәрежелі диплом иегері

Солтаналинов Қайрат Ыдырысович

106

Наурызбай Мейрамбек

Роботехникадан өңірлік олимпиадасының І дәрежелі диплом иегері

Солтаналинов Қайрат Ыдырысович

107

Елтай Айдар

Роботехникадан өңірлік олимпиадасының ІІ дәрежелі диплом иегері

Солтаналинов Қайрат Ыдырысович

108

Валихан Тамерлан

Роботехникадан өңірлік олимпиадасының ІІ дәрежелі диплом иегері

Солтаналинов Қайрат Ыдырысович

109

Турсунханов Райымбек

10

Облыстық "Мәшһүр-Жұсіп" оқуларының ІІ дәрежелі диплом иегері

 

110

Гульнара Жанболат

10

Облыстық "Мәшһүр-Жұсіп" оқуларының ІІІ дәрежелі диплом иегері

 

2016-2017 оқу жылындағы мектеп оқушыларының жетістіктері

Оқушылардың аты-жөні

Сыныбы

Жетістіктері

Мұғалімі

1

Манарбекова Аружан

Республикалық «Мағжан оқуларының» «Толқынмен толқын сырласып...» номинациясы бойынша ІІІ орын иегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

2

Мұрат Нұрдаулет

ХVІІ республикалық Абай оқуларының «Өлең - сөздің патшасы, сөз сарасы» номинациясында  ІІІ дәрежелі диплом иегері

Мухамеджанова Райгүл Жетпісқызы

3

 Сейілхан Аманбол

10б

ХVІІ республикалық Абай оқуларының «Өнерпаз» номинациясының иегері

 

4

Сарыбай Құдірет

10а

ХVІІ республикалық Абай оқуларының «Ұлыларды ұлықтаушы» номинациясының иегері

Қайрат Айсана Қайратқызы

5

Хуантхан Нурсерик

Биология пәні бойынша жасөспірімдер олимпиадасының облыстық турының турында  ІІ орын иегері

Асанова Шнар Жанғабылқызы

6

Бекмағанбет Әділет

Биология пәні бойынша жасөспірімдер олимпиадасының облыстық турының                       «Құрмет грамотасы» иегері

Букурова Салтанат Болатовна

7

Ондрис Бибисара

Информатика (Бағдарламалау) пәні бойынша жасөспірімдер олимпиадасының облыстық турының «Құрмет грамотасы» иегері

Солтаналинов Қайрат Ыдырысович

8

Тасбулат Ерасыл

География пәні бойынша облыстық жасөспірімдер олимпиадасының                      ІІІ орын иегері

Хасенова Сандуғаш Мубаракқызы

9

Илимхан Ақерке

ХІ республикалық  «Мұқағали Мақатаев оқуларының» облыстық кезеңінің І орын иегері

Абаева Алмагүл Тұрлыханқызы

10

Илимхан Ақмарал

11б

Мәшһүр Жүсіп шығармаларына арналған қалалық конкурсының  ІІ орын иегері

Абаева Алмагүл Тұрлыханқызы

11

Шамшиден Жібек

7

Өзін-өзі тану пәні бойынша оқушылардың облыстық олимпиадасының жеңімпазы

Аскапова Сайран Кенесарықызы

12

Абдираимов Ердаулет

Өзін-өзі тану пәні бойынша оқушылардың Республикалық олимпиадасының жеңімпазы

Аскапова Сайран Кенесарықызы

13

Құрманбай Назерке

7

«Зерде» ХІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

14

Дауенова Дильназ

7

«Зерде» ХІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (қазақ тілі мен әдебиеті)

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

15

Ибраева Томирис

7

«Зерде» ХІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (орыс тілі мен әдебиеті)

Бекенова Қорлан Қабыкенқызы

16

Уалихан Мерейлім

«Зерде» ХІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (ағылшын тілі)

Жангабулова Жазира Ералиевна

17

Олжатай Нұрсая

«Зерде» ХІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (этномәдениеттану)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

18

Дюсенбекова Аяулым

«Зерде» ХІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (этномәдениеттану)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

19

Люлят Ескендір

«Зерде» ХІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (этномәдениеттану)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

20

Асаинов Ернұр

«Зерде» ХІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (биология)

Букурова Салтанат Болатовна

21

Сеилханов Рахат

«Зерде» ХІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІ орын жүлдегері (биология)

Букурова Салтанат Болатовна

22

Каббар Ақдәулет

«Зерде» ХІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІІ орын жүлдегері (тарих)

Сарсенов Тулеген Мамрасилович

23

Раманкулов Ильяс

«Зерде» ХІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІІ орын жүлдегері (тарих)

Сарсенов Тулеген Мамрасилович

24

Аянбек Жанболат

«Зерде» ХІІ республикалық зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар конкурсының облыстық кезеңінің ІІІ орын жүлдегері (тарих)

Ергалиева Ментай Советқызы

25

Каримов Мансұр

"Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар білім беру саласында" облыстық конкурсының номинация иегері

Кенжебаева Даметкен Камариденқызы

26

Жиксембай Мухамедәли

5-6 сынып оқушылары арасындағы                                                             V кешенді олимпиадасының ІІІ орын жүлдегері

Каиржанова Арайлым Ерболқызы

27

Аянбек Жанболат

5-6 сынып оқушылары арасындағы                                                             V кешенді олимпиадасының ІІІ орын жүлдегері

Ергалиева Ментай Советқызы

28

Абаев Диас

11а

Облыстық ғылыми жобалар сайысының                                                          ІІ орын иегері  (химия секциясы)

Абдыкаримова Райгүл Мұхамедьярқызы

29

Изюмская Жанна

Облыстық ғылыми жобалар сайысының І орын иегері  (Тіл білімі секциясы)

Байдарбесова Қымбат Маратқызы

30

Негманова Диана

Облыстық ғылыми жобалар сайысының І орын иегері   (Тіл білімі секциясы)

Байдарбесова Қымбат Маратқызы

31

Сарсембенова Карина

11б

Облыстық ғылыми жобалар сайысының  ІІІ орын иегері   (Тіл білімі секциясы)

Байдарбесова Қымбат Маратқызы

32

Бесеенова Саида

11б

Облыстық ғылыми жобалар сайысының  ІІІ орын иегері  (Тіл білімі секциясы)

Байдарбесова Қымбат Маратқызы

33

Камеш Камшат

10б

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІІ орын иегері  (Тіл білімі секциясы)

Ахметова Гүлзина Қабдырахманқызы

34

Марат Аймера

10б

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІ орын иегері (Тіл білімі секциясы)

Мукаева Сауле Маратовна

35

Олжатаев Қуаныш

10а

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІ орын иегері  (Адам және қоғам секциясы)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

36

Смаилова Гүлден

11а

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІ орын иегері (Адам және қоғам секциясы)

Кәрімжан Жарылғап Төлепбергенұлы

37

Сейфулла Алуа

11а

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІ орын иегері (Адам және қоғам секциясы)

Кәрімжан Жарылғап Төлепбергенұлы

38

Рахимжанова Анель

11б

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІІ орын иегері (Тарих секциясы)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

39

Жанболат Назерке

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІ орын иегері  (Өлкетану секциясы)

Хасенова Сандуғаш Мубаракқызы

40

Айнұр Жұпаргүл

Облыстық ғылыми жобалар сайысының ІІ орын иегері  (Өлкетану секциясы)

Хасенова Сандуғаш Мубаракқызы

41

Макишева Гаухар

11б

Облыстық ғылыми жобалар сайысының І орын иегері  (Этномәдениеттану секциясы)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

42

Изюмская Жанна

ІҮ облыстық "Мағжан оқулары" конкурсында "Толқынмен толқын сырласып" бағыты бойынша І дәрежелі диплом иегері

Мұхамеджанова Райгүл Жетпісқызы

43

Оразбай Марлен

ІҮ облыстық "Мағжан оқулары" конкурсында "Ақын да бір бала ғой айға ұмтылған" бағыты бойынша ІІ дәрежелі диплом иегері

Мұхамеджанова Райгүл Жетпісқызы

44

Асаинов Ернұр

"Экспо-2017" мамандандырылған көрмесіне арналған "Жасыл экономика", "Жасыл энергетика" бағыттары бойынша облыстық үлгілер конкурсында ІІ дәрежелі диплом иегері

Букурова Салтанат Болатовна

45

Сейілхан Рахат

46

Күбеш Наргиз

11б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың жеңімпазы (қазақ тілі мен әдебиеті)

Ахметова Гүлзина Қабдырахманқызы

47

Шарапиден Аида

10б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың жеңімпазы (қазақ тілі мен әдебиеті)

Касыбаева Майра Бағдатқызы

48

Алмас Ділназ

10б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың жеңімпазы (орыс тілі мен әдебиеті)

Саденова Орынтай Батпекқызы

49

Негманова Диана

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІ орын иегері (орыс тілі мен әдебиеті)

Бекенова Қорлан Қабыкенқызы

50

Жанакова Арай

11б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (орыс тілі мен әдебиеті)

Саденова Орынтай Батпекқызы

51

Болат Сәнім

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (Қазақстан тарихы)

Сарсенов Тулеген Мамрасилович

52

Қабдолла Диана

11а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІ орын иегері (Қазақстан тарихы)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

53

Макишева Гаухар

11б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (Қазақстан тарихы)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

54

Болат Дайана

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (ағылшын тілі)

Байдарбесова Қымбат Маратқызы

55

Оразхан Әйгерім

10а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (ағылшын тілі)

Байдарбесова Қымбат Маратқызы

56

Маликов Ағзам

10а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (ағылшын тілі)

Байдарбесова Қымбат Маратқызы

57

Иранова Динара

11а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (ағылшын тілі)

Искакова Динара Серікқызы

58

Аубашева Яна

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (құқық негіздері)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

59

Кабдулхамит Камшат

10б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІ орын иегері (құқық негіздері)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

60

Сейфулла Алуа

11а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІ орын иегері (құқық негіздері)

Кәрімжан Жарылғап Төлепбергенұлы

61

Смаилова Гүлден

11а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың жеңімпазы (құқық негіздері)

Кәрімжан Жарылғап Төлепбергенұлы

62

Смаилханов Айбат

10а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (физика)

Жарылғасым Ерасыл Қуанышұлы

63

Сейілжан Бектас

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (биология)

Букурова Салтанат Болатовна

64

Секен Аяулым

11а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (биология)

Асанова Шнар Жанғабылқызы

65

Жұманов Қуатбек

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (география)

Хасенова Сандуғаш Мубаракқызы

66

Ануарбеков Алмас

10а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың ІІІ орын иегері (информатика)

Солтаналинов Қайрат Ыдырысович

67

 Нұрбекова Жансая

11б

«Жарқын болашақ» ІХ республикалық «KATEV» қазақ тілі олимпиадасының «Тілші-әдебиетшілер» бағытының жеңімпазы

Қайрат Айсана Қайратқызы

68

Қабдолла Диана

11а

«Жарқын болашақ» ІХ республикалық «KATEV» қазақ тілі олимпиадасының «Жас ғалымдар» бағытының                                 ІІ дәрежелі диплом иегері

Ахметова Гүлзина Қабдырахманқызы

69

Бектемір Ділназ

«Жарқын болашақ» ІХ республикалық «KATEV» қазақ тілі олимпиадасының «Жазушылар» бағытының                               ІІІ дәрежелі диплом иегері

Төлеу Ұлжан

70

Оразбай Марлен

«Жарқын болашақ» ІХ республикалық «KATEV» қазақ тілі олимпиадасының «Сөз шеберлері» бағытының                                     ІІІ дәрежелі диплом иегері

Төлеу Ұлжан

71

Сейілжан Бектас

«Жарқын болашақ» ІХ республикалық «KATEV» қазақ тілі олимпиадасының «Әнші бұлбұлдар» бағытының ІІІ дәрежелі диплом иегері

Шарипханов Ержан Бекболатович

72

Мақсұтхан Әрсен

І облыстық "RUBIK'S CUBE" сайысының                      ІІІ дәрежелі диплом иегері

 

73

Жанбау Марғұлан

10б

Облыстық мектеп оқушыларының "Алаштың асыл мұраты" жыр мүшәйрасында бас жүлде иегері

Тұрғанбеков Асығат Саулетұлы

74

Абдираимов Ердаулет

Облыстық мектеп оқушыларының "Алаштың асыл мұраты" жыр мүшәйрасында номинация иегері

Тұрғанбеков Асығат Саулетұлы

75

Болат Диас

ІV аймақтық жас математиктер турнирінің екінші лигадағы жүлдегері "Жалын" командасының мүшесі

Каирова Лаура Кажыкеновна                            Абитаева Гаухар Калеловна

76

Хуантхан Нурсерик

ІV аймақтық жас математиктер турнирінің екінші лигадағы жүлдегері "Жалын" командасының мүшесі

Каирова Лаура Кажыкеновна                            Абитаева Гаухар Калеловна

77

Жанбау Марғұлан

10б

«Алаштың асылы - ұлтының жасыны» атты облыстық оқушылар арасындағы ақындар айтысының І орын иегері

Тұрғанбеков Асығат Саулетұлы

78

Ондрис Бибисара

6-9 сынып оқушылары арасындағы программалау бойынша облыстық олимпиадасында номинация иегері

Солтаналинов Қайрат Ыдырысович

79

Смаилова Гүлден

11а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың республикалық олимпиадасының күміс медаль иегері

Кәрімжан Жарылғап Төлепбергенұлы

80

Күбеш Наргиз

11б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың республикалық олимпиадасының "Дарын" грамотасының иегері

Ахметова Гүлзина Қабдырахманқызы

81

Шарапиден Аида

10б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың республикалық олимпиадасының "Дарын" грамотасының иегері

Касыбаева Майра Бағдатқызы

82

Алмас Ділназ

10б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың республикалық олимпиадасының "Дарын" грамотасының иегері

Саденова Орынтай Батпекқызы

83

Олжатай Нұрсая

Облыстық "Менің анамның портреті" шығармалар сайысының жеңімпазы

Мухамеджанова Райгүл Жетпісқызы

84

Әубәкір Жандос

Облыстық "Менің анамның портреті" шығармалар сайысының ІІ орын жүлдегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

85

Дайырбек Аяжан

ХVІІІ облыстық Абай оқуларының "Өлең - сөздің патшасы, сөз сарасы" номинациясы бойынша ІІ дәрежелі диплом иегері

Касыбаева Майра Бағдатқызы

86

Сейілжан Бектас

ХVІІІ облыстық Абай оқуларының «Көңілім әнді ұғады» номинациясы бойынша  ІІІ дәрежелі диплом иегері

Шарипханов Ержан Бекболатович Ризабек Жанузакович

87

Шарапиден Аида

10б

Қ. Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен республикалық олимпиадасының облыстық кезеңінің жеңімпазы

Касыбаева Майра Бағдатқызы

88

Күбеш Наргиз

11б

Қ. Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен республикалық олимпиадасының облыстық кезеңінің жеңімпазы

Ахметова Гүлзина Қабдырахманқызы

89

Илимхан Ақерке

Қ. Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен республикалық олимпиадасының облыстық кезеңінің ІІ орын иегері

Абаева Алмагүл Тұрлыханқызы

90

Сарыбай Құдірет

10б

Облыстық "Дәуірдің дара ұстазы" атты оқушылар жыр мүшәйрасының бас жүлде және ақшалай сыйлық иегері

Тұрғанбеков Асығат Саулетұлы

91

Жанбау Марғұлан

10б

Облыстық "Дәуірдің дара ұстазы" атты оқушылар жыр мүшәйрасының ІІІ орын иегері

Тұрғанбеков Асығат Саулетұлы

92

Жанбау Марғұлан

10б

"Мемлекеттік тіл және жастар" облыстық телеойынының ІІ орын иегері

Касыбаева Майра Бағдатқызы

93

Шарапиден Аида

10б

"Мемлекеттік тіл және жастар" облыстық телеойынының І орын иегері

Касыбаева Майра Бағдатқызы

94

Муслимова Лана

ХVІІ "Сәтбаев оқуларының" І орын иегері

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

95

Мұхамедхан Әдия

ХVІІ "Сәтбаев оқуларының" І орын иегері

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

96

Каримов Мансұр

ХVІІ "Сәтбаев оқуларының" ІІІ орын иегері

Кенжебаева Даметкен Камариденқызы

97

Каримов Мамыржан

ХVІІ "Сәтбаев оқуларының" ІІІ орын иегері

Кенжебаева Даметкен Камариденқызы

98

Уалихан Мерейлім

ХVІІ "Сәтбаев оқуларының" ІІІ орын иегері

Касыбаева Майра Бағдатқызы

99

Нұрбекова Жансая

11б

«Жарқын болашақ» ІХ республикалық «KATEV» қазақ тілі олимпиадасының «Тілші-әдебиетшілер» бағытының қола медаль және білім грантының иегері

Қайрат Айсана Қайратқызы

100

Жанбау Марғұлан

10б

VIII облыстық Махамбет оқуларында "Тартынбай сөйлер асылмын" бөлімінің ІІ дәрежелі диплом иегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

101

Қабдолла Диана

11а

Грант иегері

Сарсенов Тулеген Мамрасилович

102

Күбеш Наргиз

11б

Қ. Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиетінен республикалық олимпиаданың ІІІ дәрежелі диплом иегері

Ахметова Гүлзина Қабдырахманқызы

103

Смаилханов Айбат

10а

Роботехникадан өңірлік олимпиадасының І орын диплом иегері

Солтаналинов Қайрат Ыдырысович

104

Жетпіс Али

10б

Роботехникадан өңірлік олимпиадасының І орын диплом иегері

Солтаналинов Қайрат Ыдырысович

105

Асылхан Төкен

Республикалық "Айбынды елдің ұланымыз!" атты шығармашылық байқауының І орын иегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

106

Шәкәр Мадина

«Мәшһүр–Жүсіп: өмірдің  философиялық  мәні, ізденістері» атты  ІХ  облыстық  зияткерлік конкурсында «Бас болып өнер білсең тіпті жақсы» атты ғылыми жоба қорғау бойынша ІІ орын иегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

107

Сарыбай Құдірет

10а

 3) «Мәшһүр–Жүсіп: өмірдің  философиялық  мәні, ізденістері» атты  ІХ  облыстық  зияткерлік конкурсында «Алдыма өлең жаз деп қағаз келген, Сөзімді сөйлеп бақтым мен де білген» мүшәйрасы  бойынша І  орын иегері

Қайрат Айсана Қайратқызы

108

Шарапиден Аида

10б

«Мәшһүр–Жүсіп: өмірдің  философиялық  мәні, ізденістері» атты  ІХ  облыстық  зияткерлік конкурсында «Білімді  зерек  адам  болам!» - десең, Қара өзіңді  басқаның  айнасымен» атты эссе жазу бағыты бойынша ІІ орын иегері

Касыбаева Майра Бағдатқызы

2015-2016 оқу жылындағы мектеп оқушыларының жетістіктері

 №

Оқушылардың аты-жөні

Сыныбы

Жетістіктері

Мұғалімі

1

Сейілжан Бектас

Биология пәні бойынша жасөспірімдер олимпиадасының облыстық турының турында  ІІ орын иегері

 

Асанова Шнар Жанғабылқызы

2

Абдираимов Ердәулет

Биология пәні бойынша жасөспірімдер олимпиадасының облыстық турының турында  ІІ орын иегері

 

Асанова Шнар              Жанғабылқызы

3

Даирбекова Аяулым

География пәні бойынша жасөспірімдер олимпиадасының облыстық турының турында  ІІІ орын иегері

 

Айткалиева Айнагүл Талғатқызы

4

Тасболат Ерасыл

География пәні бойынша жасөспірімдер олимпиадасының облыстық турының «Құрмет грамотасы» иегері

 

Хасенова Сандуғаш Мүбәрәкқызы

5

Махсатхан Меруерт

 

«Өзін-өзі тану» пәні бойынша оқушылардың облыстық олимпиадасының ІІ орын иегері

 

Нажмиденова Анара Камариденовна

6

Абдираймов Ердәулет

«Өзін-өзі тану» пәні бойынша оқушылардың облыстық олимпиадасының ІІІ орын иегері

 

Нажмиденова Анара Камариденовна

7

Оразбаев Марлен

Информатика пәні бойынша жасөспірімдер олимпиадасының облыстық турының «Құрмет грамотасы» иегері

 

Тлеулесова Әсем Асқарқызы

8

Қабдолла Диана

10а

Мәшһүр-Жүсіп оқуларының қалалық турының ІІ орын иегері

Республикалық пән олимпиадасының Алтын медаль иегері (Қазақстан тарихы пәні бойынша)

Ахметова Гүлзина Қабдрахманқызы

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

 

9

Мурзабек Дами

Облыстық «Зерде» зерттеу жұмыстары мен жобалар конкурсының І орын иегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

10

Мухаметжан Аружан

Облыстық «Зерде» зерттеу жұмыстары мен жобалар конкурсының ІІ орын иегері

Қайрат Айсана Қайратқызы

11

Вахитова Дильназ

Облыстық «Зерде» зерттеу жұмыстары мен жобалар конкурсының ІІ орын иегері

Бекенова Қорлан Қабыкенқызы

12

Мустафина Нұрай

Облыстық «Зерде» зерттеу жұмыстары мен жобалар конкурсының ІІІ орын иегері

Ергалиева Ментай Советқызы

13

Каримов Мансұр                    Қаиркен Күлшім

Облыстық «Зерде» зерттеу жұмыстары мен жобалар конкурсының ІІІ орын иегері

Кенжебаева Дәметкен Камариденқызы

14

Жанболат Назерке     Айнұр Жұпаргүл

7

Облыстық «Зерде» зерттеу жұмыстары мен жобалар конкурсының ІІІ орын иегері

Хасенова Сандуғаш Мубараковна

15

Жеңісбек Әлихан

Облыстық «Зерде» зерттеу жұмыстары мен жобалар конкурсының   «Ең жақсы бақылау» номинация иегері

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

16

Олжатаев Қуаныш

Білім берудегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар облыстық конкурсында І орын және заттай сыйлық иегері

Камалова Нұргүл Ерғалымқызы

17

Абдираймов Ердәулет

ІІІ облыстық Мағжан оқулары сайысында «Ақын да бір бала ғой айға ұмтылған» бағыты бойынша І орын иегері

Абаева Алмагүл Тұрлыханқызы

18

Манарбекова Аружан

ІІІ облыстық Мағжан оқулары сайысында «Толқынмен толқын сырласып» бағыты бойынша І орын иегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

19

Асаинов Ернұр

«Менің Отаным - Қазақстан»  ХҮ аймақтық оқушылар ғылыми-тәжірибелік конференциясында ІІ орын иегері

 

20

Сарсембаева Айдана

10а

«Менің Отаным - Қазақстан» ХҮ аймақтық оқушылар ғылыми-тәжірибелік конференциясында ІІ орын иегері

 

21

Айткенова Даяна

11б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Физика» секциясы бойынша ІІ орын иегері

Нурдильдина Роза Рыскалиевна

22

Жүсіп Мүбәрак

11а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Физика» секциясы бойынша ІІІ орын иегері

Нурдильдина Роза Рыскалиевна

23

Мусина Ақмарал

11б

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Физика» секциясы бойынша ІІІ орын иегері

Нурдильдина Роза Рыскалиевна

24

Сайран Рашида

11а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Техника» секциясы бойынша ІІІ орын иегері

Нурдильдина Роза Рыскалиевна

25

Казембекова Мадина

11а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Биология» секциясы бойынша ІІ орын иегері

Асанова Шнар Жангабыловна

26

Узканова Диана

11а

Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Биология» секциясы бойынша ІІІ орын иегері

 

27

Сарсембаева Айдана

10а

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Қоршаған ортаны қорғау» секциясы бойынша ІІ орын иегері

Абдыкаримова Райгүл Мухамедьяровна

28

Сагдат Жансая

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Қоршаған ортаны қорғау» секциясы бойынша ІІІ орын иегері

Асанова Шнар Жангабыловна

29

Дәкен Жаңыл

11а

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Қоршаған ортаны қорғау» секциясы бойынша І орын иегері

Асанова Шнар Жангабыловна

30

Смаилова Гүлден

10а

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Тарих» секциясы бойынша ІІІ орын иегері

Кәрімжан Жарылғап Төлепбергенұлы

31

Күбеш Наргиз

10б

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Адам және қоғам» секциясы бойынша   ІІ орын иегері

Республикалық пән олимпиадасының қола медаль иегері

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

32

Олжатаев Қуаныш

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Адам және қоғам» секциясы бойынша   ІІ орын иегері

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

33

Илимхан Ақерке

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Этномәдениеттану» секциясы бойынша   ІІІ орын иегері

Абаева Алмагүл Тұрлыханқызы

34

Бейсенова Жансая

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Тіл білімі» секциясы бойынша    І орын иегері

Байдарбесова Қымбат Маратқызы

35

Оразхан Әйгерім

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Тіл білімі» секциясы бойынша    І орын иегері

Байдарбесова Қымбат Маратқызы

36

Изюмская Жанна

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Тіл білімі» секциясы бойынша   ІІ орын иегері

Мұхамеджанова Райгүл Жетпісқызы

37

Касымова Дильназ

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Тіл білімі» секциясы бойынша   ІІІ орын иегері

Жангабулова Жазира Ералиевна

38

Мухамедиева Инара

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Тіл білімі» секциясы бойынша   ІІІ орын иегері

Жангабулова Жазира Ералиевна

39

Наурызбай Гүлмәркен

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Тіл білімі» секциясы бойынша     ІІ орын иегері

Аубакирова дана Кадыровна

40

Иранова Динара

10а

Облыстық ғылыми жобалар конкурсына «Тіл білімі» секциясы бойынша    ІІІ орын иегері

Байдарбесова Қымбат Маратқызы

41

Шарапиден Аида

54 жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық олимпиаданың І орын жеңімпазы (қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша)

Қасенова Тұрсын Қомшабайқызы

42

Күбеш Наргиз

10б

Облыстық олимпиаданың І орын жеңімпазы (қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша)

Ахметова Гүлзина Қабдырахманқызы

43

Нұрбекова Жансая

10б

Облыстық олимпиаданың ІІ орын жүлдегері (қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша)

Мухамеджанова Райгүл Жетпісқызы

44

Алмас Ділназ

Облыстық олимпиаданың ІІ орын жүлдегері (орыс тілі пәні бойынша)

Саденова Орынтай Батпекқызы

45

Негманова Диана

Облыстық олимпиаданың ІІІ орын жүлдегері (орыс тілі пәні бойынша)

Бекенова Қорлан Қабыкенқызы

46

Жанакова Арай

10б

Облыстық олимпиаданың ІІІ орын жүлдегері (орыс тілі пәні бойынша)

Саденова Орынтай Батпекқызы

47

Абдираимов Ердәулет

Облыстық олимпиаданың ІІІ орын жүлдегері (Қазақстан тарихы пәні бойынша)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

48

 Қабдолла Диана

10а

Облыстық олимпиаданың І орын жеңімпазы (Қазақстан тарихы)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

49

Макишева Гаухар

10б

Облыстық олимпиаданың ІІІ орын жеңімпазы (Қазақстан тарихы)

Мұхтар Дастан Бекболатұлы

50

Бейсенова Жансая

Облыстық олимпиаданың ІІІ орын жүлдегері (ағылшын тілі пәні бойынша)

Байдарбесова Қымбат Маратқызы

51

Иранова Динара

10а

Облыстық олимпиаданың ІІІ орын жүлдегері (Ағылшын тілі пәні бойынша)

Искакова Динара Серікқызы

52

Секен Аяулым

10а

Облыстық олимпиаданың ІІІ орын жүлдегері (биология тілі пәні бойынша)

Асанова Шнар Жанғабылқызы

53

Мукатаев Сәбит

Облыстық олимпиаданың ІІІ орын жүлдегері (география тілі пәні бойынша)

Хасенова Сандуғаш Мубараковна

54

Сапарова Алтынай

10а

Облыстық олимпиаданың ІІІ орын жүлдегері (география тілі пәні бойынша)

Айткалиева Айнагүл Талғатқызы

55

Кабдулхамит Камшат

Облыстық олимпиаданың ІІ орын жүлдегері (құқық негіздері пәні бойынша)

Болатова Салтанат Бакытбекқызы

56

Сейфулла Алуа

10а

Облыстық олимпиаданың ІІІ орын жүлдегері (құқық негіздері пәні бойынша)

Болатова Салтанат Бакытбекқызы

57

Смаилова Гүлден

10а

Облыстық олимпиаданың ІІІ орын жүлдегері (құқық негіздері пәні бойынша)

Болатова Салтанат Бакытбекқызы

58

Куватова Алима

11а

Облыстық олимпиаданың ІІІ орын жүлдегері (құқық негіздері пәні бойынша)

Болатова Салтанат Бакытбекқызы

59

Сейілхан Аманбол

Облыстық «Жарқын болашақ» қазақ тілі олимпиадасының «Әнші бұлбұлдар» бағытының І орын иегері

Абдрахманов Азамат Мадиұлы

60

Сейілжан Бектас

Облыстық «Жарқын болашақ» қазақ тілі олимпиадасының «Сөз шеберлері» бағытының І орын иегері

Мухамеджанова Райгүл Жетпісқызы

61

Шарапиден Аида

Облыстық «Жарқын болашақ» қазақ тілі олимпиадасының «Жазушылар» бағытының ІІ орын иегері

Қасенова Тұрсын Қомшабайқызы

62

Ахан Гаухар

8 наурыз күніне орай өткізілген облыстық шығармалар сайысының ІІІ орын иегері

Қайрат Айсана Қайратқызы

63

Жанбау Марғұлан

«Ел бірлігін сақтаған татулықты айт» Республикалық жас ақындар айтысының   ІІІ орын иегері

Тұрғанбек Асығат

64

Ануарбеков Алмас

Информатика пәнінен оқушылар арасында өткізілген облыстық пән олимпиадасының ІІ орын иегері

Солтаналинов Қ.Ы.

65

Ондрис Бибисара

Информатика пәнінен өткізілген облыстық пән олимпиадасының   «Жас программист» номинация иегері

Солтаналинов Қ.Ы.

66

Жанбау Марғұлан

Республикалық «Ә.Бөкейханов» олимпиадасының ІІ орын иегері

Мұхтар Д.Б.

67

Шарапиден Аида

Қ. Бітібаева атындағы республикалық олимпиадасының облыстық кезеңінің     орын иегері

Қасенова Т.Қ.

68

Күбеш Наргиз

10б

Қ. Бітібаева атындағы республикалық олимпиадасының облыстық кезеңінің      ІІ орын иегері

Ахметова Г.Қ.

69

Нурбекова Жансая

10б

Қ. Бітібаева атындағы республикалық олимпиадасының облыстық кезеңінің     ІІІ орын иегері

Қайрат А.Қ.

70

Наурызбай Гүлмәркен

Қ. Бітібаева атындағы республикалық олимпиадасының облыстық кезеңінің     ІІІ орын иегері

Абаева А.Т.

71

Еренғайып Әсем

11б

Қ. Бітібаева атындағы республикалық олимпиадасының облыстық кезеңінің     ІІІ орын иегері

Окпина Б.М.

72

Омарова Аружан

«ХVI Сәтбаев оқулары» халықаралық ғылыми конференциясында ІІ дәрежелі диплом иегері

(тарих секциясы)

Мұхтар Д.Б.

73

Рахимжанова Анель

10б

«ХVI Сәтбаев оқулары» халықаралық ғылыми конференциясында ІІІ дәрежелі диплом иегері

 (орыс филологиясы секциясы)

Бекенова Қ.К.

74

Оразбаев Марлен

«ХVI Сәтбаев оқулары» халықаралық ғылыми конференциясында ІІІ дәрежелі диплом иегері

(информатика секциясы)

Тлеулесова Ә.А.

75

Каримов Мамыржан, Каримов Мансұр

6а, 5а

«ХVI Сәтбаев оқулары» халықаралық ғылыми конференциясында ІІІ дәрежелі диплом иегері

(информатика секциясы)

Кенжебаева Д.К.

76

Жеңісбек Әлихан

«ХVI Сәтбаев оқулары» халықаралық ғылыми конференциясында ІІІ дәрежелі диплом иегері

(өлкетану секциясы)

Мұхтар Д.Б.

77

Ахат Әсем

10б

«ХVI Сәтбаев оқулары» халықаралық ғылыми конференциясында ІІІ дәрежелі диплом иегері

(тарих секциясы)

Мұхтар Д.Б.

78

Каримов Мансұр

ИНЕУ-дің «Білім мен ғылым интеграциясы – болашаққа нық қадам» атты ғылыми-практикалық конференциясының І дәрежелі диплом иегері

Кенжебаева Д.К.

79

Рахимжанова Анель

10б

ИНЕУ-дің «Білім мен ғылым интеграциясы – болашаққа нық қадам» атты ғылыми-практикалық конференциясының ІІ дәрежелі диплом иегері

Бекенова Қ.К.

80

Шәмшиден Жібек

6

ИНЕУ-дің «Білім мен ғылым интеграциясы – болашаққа нық қадам» атты ғылыми-практикалық конференциясының ІІІ дәрежелі диплом иегері, қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша КИО олимпиадасының ІІ орын иегері

Қайрат А.Қ.

81

Токибаева Лаура

ИНЕУ-дің «Білім мен ғылым интеграциясы – болашаққа нық қадам» атты ғылыми-практикалық конференциясының ІІІ дәрежелі диплом иегері

Касыбаева М.Б.

82

Каббар Акдәулет

ИНЕУ-дің «Білім мен ғылым интеграциясы – болашаққа нық қадам» атты ғылыми-практикалық конференциясының «Ең жас ғалым» номинация иегері

Кенжебаева Д.К.

83

Сейілхан Аманбол

«Абай оқулары» XVII облыстық конкурсының «Көңілім әнді ұғады» номинациясында  І дәрежелі диплом иегері

Абдрахманов А.М.

84

Сарыбай Құдірет

«Абай оқулары» XVII облыстық конкурсының «Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда» номинациясында  І дәрежелі диплом иегері

Қайрат Айсана Қайратқызы

85

Мұрат Нұрдәулет

«Абай оқулары» XVII облыстық конкурсының «Өлең - сөздің патшасы, сөз сарасы» номинациясында  І дәрежелі диплом иегері

Мухамеджанова Райгүл Жетпісқызы

86

Манарбекова Аружан

Республикалық Мағжан оқулары сайысында «Толқынмен толқын сырласып» бағыты бойынша ІІІ орын иегері 

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

 

2014-2015 оқу жылындағы мектеп оқушыларының жетістіктері

Оқушылардың аты-жөні

Сыныбы

Жетістіктері

Мұғалімі

1

Исеев Әділ

Математика пәні бойынша жасөспірімдер олимпиадасының облыстық турында   ІІІ орын иегері, Ресейдің Новосібір қаласындағы олимпиада мектебіне жолдама иегері

ІІ Аймақтық жас математиктер турнирінде ІІ орын алған «Сұңқар» командасының белсенді мүшесі 

Уақбаева Сәния Манатовна 

2

Байрон Досбек

11а

Мәшһүр-Жүсіп оқуларының қалалық турының Бас жүлде иегері;

Оқушылардың облыстық ғылыми жобалар сайысында «Биология» секциясы бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері 

Мұхамеджанова Райгүл Жетпісқызы

Асанова Шнар Жанғабылқызы

3

Жанбау Марғұлан

«Туған тілім-тұғырым» атты облыстық жас ақындар мүшәйрасында ІІІ орын және заттай сыйлық иегері;                                                        

ІІ облыстық «Мағжан оқулары» сайысының ІІ орын иегері;

Өзін-өзі тану пәні бойынша өткізілген облыстық олимпиадасының эссе жазу конкурсында ІІІ орын иегері;

53-ші жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың облыстық олимпиадасында Қазақстан тарихы пәні бойынша ІІІ орын жеңімпазы

Тұрғанбек Асығат

 

Қасенова Тұрсын Қомшабайқызы

Аскапова Сайран Кенесарықызы

 

Сагинова Динара Арғынқызы

4

Хамит Батырхан

Биология пәні бойынша жасөспірімдер олимпиадасының облыстық турының турында  ІІІ орын иегері;

 Қ.И. Сәтбаев атындағы IV Халықаралық олимпиаданың ІІІ орын иегері

Асанова Шнар Жанғабылқызы

5

Айтқалиева Жанель

 

7, 8, 9-сынып оқушылары

7-9 сынып оқушылары арасында «Өзін-өзі тану» пәні бойынша Республикалық олимпиадасының облыстық кезеңінде «Адам болу» атты командалық конкурса І дәрежелі диплом иегерлері

Аскапова Сайран Кенесарықызы

6

Изюмская Жанна

«Өзін-өзі тану» пәні бойынша Республикалық олимпиадасының Республикалық турының жеңімпазы

ІІ облыстық «Мағжан оқулары» сайысының ІІІ орын жүлдегері

Аскапова Сайран Кенесарықызы

Мухамеджанова Райгүл Жетпісқызы

7

Көбеш Наргиз

С.Торайғыровтың шығармаларына арналған «Сұлтанмахмұттың қоңыр күзі» атты қалалық конкурсының ІІ дәрежелі диплом иегері;

53-ші жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың облыстық олимпиадасында қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша  ІІ орын жүлдегері

Ахметова Гүлзина Қабдырахманқызы

8

Мырзабек Дами

 

1-7 сынып оқушылары арасында республикалық зерттеу жұмыстары мен «Зерде» жобалар конкурсының облыстық кезеңінің І дәрежелі диплом және республикалық турдың ІІІ орын иегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

9

Илимхан Ақерке

1-7 сынып оқушылары арасында республикалық зерттеу жұмыстары мен «Зерде» жобалар конкурсының облыстық кезеңінде номинация иегері

Облыстық «Жарқын болашақ» IV республикалық «КАТЕV» қазақ тілі олимпиадасының ІІІ орын иегері 

Байғалым Алмагүл

10

Ануарбеков Алмас

Білім берудегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар облыстық конкурсында ІІІ орын және заттай сыйлық иегері

Тлеулесова Әсем Асқарқызы

11

Ақылбек Нұрсұлтан

10б

Алматы қаласында өткен республикалық  «Бауыржан Момышұлының  рухани –адамгершілік  және  әскери  мұралары» атты  оқуларда«Алаштың айбыны - Бауыржан Момышұлы» білгірлер номинациясы бойынша ІІ орын иегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

12

Шахан Айымгүл

Республикалық «Ақбота» интеллектуалдық сайысының І орын жеңімпазы

 

13

Каирова Аяулым

ІІ облыстық «Мағжан оқулары» сайысының ІІ орын иегері

Окпина Бақтыгүл Маулитқызы

14

Ергалым Диана

11а

Оқушылардың облыстық ғылыми жобалар сайысында «Этномәдениеттану» секциясы бойынша І дәрежелі;

Облыстық пән олимпиадасында құқық негіздері пәні бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері

Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық ғылыми жобалар конкурсынының ІІІ орын жүлдегері

Дәуенов Ернұр Нұрланұлы

15

Едіге Камила

11б

Оқушылардың облыстық ғылыми жобалар сайысында «Тіл білімі» секциясы бойынша І дәрежелі диплом иегері

Республикалық ғылыми жобалар конкурсында ерекше жетістіктері үшін «Дарын» грамотасының иегері

Байдарбесова Қымбат Маратқызы

16

Саятова Мадина

11б

Оқушылардың облыстық ғылыми жобалар сайысында «Тіл білімі» секциясы бойынша І дәрежелі диплом иегері

Республикалық ғылыми жобалар конкурсында ерекше жетістіктері үшін «Дарын» грамотасының иегері

Байдарбесова Қымбат Маратқызы

17

Аумаликова Алтынай

11а

Оқушылардың облыстық ғылыми жобалар сайысында «Тарих» секциясы бойынша ІІ орын иегері

Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық ғылыми жобалар конкурсынының ІІІ орын жүлдегері

Дәуенов Ернұр Нұрланұлы

18

Қуанышева Ақерке

11а

Оқушылардың облыстық ғылыми жобалар сайысында «Физика» секциясы бойынша ІІ дәрежелі диплом иегері

Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық ғылыми жобалар конкурсынының ІІІ орын жүлдегері

Нурдильдина Роза Рысқалиқызы

19

Әміркенова Айдана

11а

Оқушылардың облыстық ғылыми жобалар сайысында «Физика» секциясы бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері

Сембина Б.Б.

20

Нурбаева Адия

11а

Оқушылардың облыстық ғылыми жобалар сайысында «Математика» секциясы бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері

Уақбаева Сания Манатқызы

21

Қадырханова Арайлым

11а

Оқушылардың облыстық ғылыми жобалар сайысында «Физика» секциясы бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері

Нурдильдина Роза Рысқалиқызы

22

Бейсекеева Анель

11а

Оқушылардың облыстық ғылыми жобалар сайысында «Физика» секциясы бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері

Нурдильдина Роза Рысқалиқызы

23

Молдахметова Меруерт

Оқушылардың облыстық ғылыми жобалар сайысында «Тіл білімі» секциясы бойынша ІІ дәрежелі диплом иегері

Жангабылова Жазира Ерғанқызы

24

Жанакова Арай

53-ші жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың облыстық олимпиадасында орыс тілі мен әдебиеті пәні бойынша І орын жеңімпазы

Саденова Орынтай Батпековна

25

Бейсенова Жансая

Облыстық пән олимпиадасында ағылшын тілі пәні бойынша І орын жеңімпазы

Байдарбесова Қымбат Маратовна

26

Алмас Ділназ

Облыстық пән олимпиадасында орыс тілі мен әдебиеті пәні бойынша ІІ дәрежелі диплом иегері

Саденова Орынтай Батпековна

27

Қабдолла Диана

Облыстық пән олимпиадасында Қазақстан тарихы пәні бойынша ІІ дәрежелі диплом иегері

Дәуенов Ернұр Нұрланұлы

28

Кусаинова Жанар

11б

Облыстық пән олимпиадасында қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша ІІ дәрежелі диплом иегері

Қасенова Тұрсын Қомшабайқызы

29

Нурбекова Жансая

Облыстық пән олимпиадасында қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері

Мухамеджанова Райгүл Жетпісқызы

30

Макишева Гаухар

Облыстық пән олимпиадасында Қазақстан тарихы пәні бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері

Кәрімжан Жарылғап Төлепбергенұлы

31

Секен Аяулым

Облыстық пән олимпиадасында биология пәні бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері

Сапаров Алмас Исайынұлы

32

Мухамеджанова Айнұр

10б

Облыстық пән олимпиадасында орыс тілі мен әдебиеті пәні бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері

Саденова Орынтай Батпекқызы

33

Таласпаева Айым

11а

Облыстық пән олимпиадасында биология пәні бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері

Асанова Шнар Жанғабылқызы

34

Аманбай Нұрбек

Оқушыларды ақындық, шешендік өнерге баулитын «Ақберен» байқауының облыстық кезеңінің «Шешендік өнер» номинациясы бойынша ІІ орын иегері

Ахметова Гүлзина Қабдрахманқызы

35

Абдраимов Ердәулет

«Ақберен» байқауының облыстық кезеңінің «Ақындар сайысы» номинациясы бойыншаІІІ орын иегері

Абаева Алмагүл Тұрлыханқызы

 

36

Елжан Еркебулан

«Ақберен» байқауының облыстық кезеңінің «Ақындар мүшәйрасы» номинациясы бойынша ІІІ орын иегері

Қасыбаева Майра Бағдатовна

37

Сайлаубекова Аружан

5-6-сынып оқушыларына арналған Облыстық кешенді олимпиаданың ІІІ орын иегері

Уақбаева Сания Манапқызы

38

Шарапиден Аида

Облыстық «Жарқын болашақ» IV республикалық «КАТЕV» қазақ тілі олимпиадасының ІІІ орын иегері

VІІ облыстық «Мәшһүр-Жүсіп: өмірдің философиялық мәні, ізденістері» форумында «Білімді зерек адам болам!» - десең, Қара өзіңді басқаның айнасымен» бағытының ІІІ орын жүлдегері

Қасенова Тұрсын Қомшабайқызы

39

Илимхан

 Ақерке

Облыстық «Жарқын болашақ» IV республикалық «КАТЕV» қазақ тілі олимпиадасының ІІІ орын иегері

Шабажанова Салтанат Қалиасқарқызы

 

40

Жанбау Марғұлан

ХVІ облыстық Абай оқулары «Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда» бағыты бойынша ІІ орын

Қасенова Тұрсын Қомшабайқызы

41

Елжан Еркебұлан

Қазақ хандығының 550 жылдығына арналған «Туады ерлер Ел үшін...» І республикалық қазақ батырлық эпосы жыршылар байқауының облыстық кезеңінде «Қайратты туған ер еді...» - қазақ батырлық эпостарын жыршылар мақамымен жатқа орындау конкурсында І орын жеңімпазы

Қасыбаева Майра Бағдатовна

42

Ануарбеков Алмас

 6-9 сынып оқушылары арасында информатика пәнінен облыстық олимпиадасының ІІ орын иегері 

Кенжебаева Д.К., Солтаналинов Қ.Ы.

43

Нұрбекова Жансая

VІ облыстық Махамбет оқуларында «Ел құтқарар ер едім» - Махамбет Өтемісұлының шығармаларын  жатқа оқу бағыты бойынша   І орын жеңімпазы

VІІ облыстық «Мәшһүр-Жүсіп: өмірдің философиялық мәні, ізденістері» форумында «Алдыма өлең жаз деп қағаз келген, Сөзімді сөйлеп бақтым мен де білген» бағытының ІІІ орын жүлдегері

Мухамеджанова Райгүл Жетпісқызы

44

Тұрғанбек Ақжүніс

VІ облыстық Махамбет оқуларында «Тартынбай сөйлер асылмын...» атты  бағыты бойынша ІІ орын жүлдегері

Қасыбаева Майра Бағдатовна

45

Сейілжан Бектас

VІ облыстық Махамбет оқуларында «Ұлы арман» атты - Махамбет күйлерін орындаушылардың байқауы бойынша ІІ орын жүлдегері

Қасыбаева Майра Бағдатовна

 

2013-2014 оқу жылындағы мектеп оқушыларының жетістіктері

Оқушылардың аты-жөні

Сыныбы

Жетістіктері

Мұғалімі

1

Шалабай Еркежан

11б

Облыстық пән олимпиадасында қазақ тілі мен әдебиет пәнінен І орын, Республикалық пән олимпиадасында  ІІІ орын;

Облыстық «Жарқын болашақ» жарысынан ІІІ орын;

Ахметова Г.К.

2

Құсайынова Жанар

10б

Облыстық пән олимпиадасында қазақ тілі мен әдебиет пәнінен ІІІ орын; «Ақ көгершін» халықаралық ән байқауында І орын иегері.

Касенова Т.К.

3

Жусупова Ажар

10б

Облыстық пән олимпиадасында қазақ тілі мен әдебиет пәнінен ІІІ орын

Касенова Т.К.

4

Байрон Мәрес

11б

ИнЕУ өткізген «Тәуелсіздік тірегі-жастар» атты облыстық жас ақындар айтысында гран-при иегері.

Ахметова Г.К.

5

Жанбау Марғұлан

Облыстық «Жас дәурен» жас ақындар айтысы 2-орын

«Жыр алыбы-Жамбыл» аттыреспубликалық айтыста әкімнің арнайы сыйлығының иегері;

Касенова Т.К.

6

Наурызбай Гүлмәркен

6-8 сынып оқушыларына арналған қазақ тілі мен әдебиет пәнінен облыстық жасөспірімдер олимпиадасындаІ орын

Абаева А.Т.

7

Хафиз Қайролла

11а

Республикалық Абай оқуларынан ІІІ орын;

Облыстық «Менің Президентім-менің елім» сайысында І орын.

Окпина Б.М.

 

Қаният Темірлан

10б

Облыстық«Абай оқуларынан» ІІІ орын

Окпина Б.М.

 

Көбеш Наргиз

Облыстық«Абай оқуларынан» ІІІ орын

Абаева А.Т.

8

Мұхамеджанова Айнура

9 б (10 сыныпқа)

Оқушылардың облыстық пән олимпиадасында орыс тілі мен әдебиет пәнінен IIІ орын;

Оқушылардың облыстық ғылыми жарыстарында тіл білімі секциясы бойынша II орын.

Саденова О.Б.

 

 

 

Жангабулова Ж.Е.

9

Ахметова Аққу

11б

Оқушылардың облыстық ғылыми жарыстарында тіл білімі секциясы бойынша III орын.

Оспанова И.

10

Машрапова Айдана

11б

Оқушылардың облыстық ғылыми жарыстарында тіл білімі секциясы бойынша III орын.

Байдарбесова К.

11

Кумарова Наргиз

11б

Оқушылардың облыстық ғылыми жарыстарында тіл білімі секциясы бойынша III орын.

Байдарбесова К.

12

Молдасарина Динара

10а

Оқушылардың облыстық пән олимпиадасында ағылшын тілі пәнінен IIІ орын

Искакова Д.С.

13

Кокеш Олжас

11а

Оқушылардың облыстық пән олимпиадасында ағылшын тілі пәнінен IIІ орын

Жангабулова Ж.Е.

14

Қайырбаева Назгүл

11б

Оқушылардың облыстық ғылыми жарыстарындаТарих секциясы бойынша I орын; республикалықғылыми жарыстарында I орын;

Оқушылардың облыстық пән олимпиадасында Қазақстан тарихы пәнінен I орын, республикалық пән олимпиадасында І орын.

Дауенов Е.Н.

15

Қуанышева Ақерке

10а

Оқушылардың облыстық ғылыми жарыстарындаТарих секциясы бойынша I орын; республикалықғылыми жарыстарында I орын;

Оқушылардың облыстық пән олимпиадасында Қазақстан тарихы пәнінен I орын.

Дауенов Е.Н.

16

Есхожин Дияр

11б

Оқушылардың облыстық ғылыми жарыстарында Этномәдениеттану секциясы бойынша I орын; республикалық ғылыми жарыстарында I орын;

Дауенов Е.Н.

17

Саяхат Оразбек

11а

Оқушылардың облыстық ғылыми жарыстарында  Этномәдениеттану секциясы бойынша I орын; республикалық ғылыми жарыстарында I орын;

Облыстық «Жарқын болашақ» жарысынан ІІІ орын; Республикалық Мағжан оқулары жарысынан ІІІ орын.

Дауенов Е.Н.

 

Окпина Б.М.

18

Қабдолла Диана

7-8 сыныптары арасында жасөспірімдер олимпиадасынан Қазақстан тарихы пәнінен І орын;

Оқушылардың облыстық пән олимпиадасында Қазақстан тарихы пәнінен ІI орын.

Абдрахманова А.Д.

19

Жантемирова Анна

Оқушылардың облыстық ғылыми жарыстарында тіл білімі секциясы бойынша II орын;

Оқушылардың облыстық пән олимпиадасында Қазақстан тарихы пәнінен ІIІ орын

Жангабулова Ж.Е.

                        Каримжан Ж.Т.

20

Жангожина Бахтина

11б

Оқушылардың облыстық ғылыми жарыстарында Құқықтану секциясы бойынша II орын;

Оқушылардың облыстық пән олимпиадасында Құқық негіздері пәнінен ІIІ орын

Абдрахманова А.Д.

21

Муканова Асия

11а

Оқушылардың облыстық ғылыми жарыстарында Құқықтану секциясы бойынша ІII орын

Дауенов Е.Н.

22

Конырова Макпал

11а

Оқушылардың облыстық ғылыми жарыстарында Математика секциясы бойынша IIІ орын;

«Ресейдің Протвина қаласында өткен «Компютерлік физикадан» XVІI халықаралық турнирде математика бағыты бойынша ІІІ орын.

Ералиева М.С.

23

Мукин Алтай

Аймақаралық математика жарыстар турнирінде ІІІ орын;

Ералиева М.С.

24

Елжан Еркебұлан

5-6 сынып оқушылары арасында математика пәні бойынша облыстық кешенді олимпиадада ІІІ орын.

Жаманов Н.

25

Ерғалым Диана

10а

Оқушылардың облыстық ғылыми жарыстарында информатика секциясы бойынша II орын;

Оқушылардың облыстық пән олимпиадасында Құқық негіздері пәнінен ІIІ орын

Камалова Н.

                        Абдрахманова А.Д.

26

Серимов Ерғанат

11а

«ЕХРО-2017 балалардың көзімен» атты халықаралық ғылыми тәжірибелік форумында ІІІ орын;

Жаратылыстану-математикалық пәндері бойынша VI Президенттік олимпиадасында физика пәні бойынша ІІ орын;

«Альтернативные энергии» құрылғысына патенттің иегері;

 XV облыстық ғылыми жобалар сайысында Техника секциясы бойынша ІІІ орын.

 

 

 

Хамитова А.К.

27

Есхожин Даулетбек

11б

«ЕХРО-2017 балалардың көзімен» атты халықаралық ғылыми тәжірибелік форумында ІІІ орын;

XV облыстық ғылыми жобалар сайысында Техника секциясы бойынша ІІІ орын;

Ө.Жолдасбеков атындағы оқушылардың математика және механикадан зерттеу жұмыстарының IV халықаралық конкурсында І орын.

 

 

Хамитова А.К.

28

Смағзамов Азамат

11а

Оқушылардың облыстық пән олимпиадасындахимия пәнінен ІІІ орын

Сансызбаева Г.Б.

29

Болатов Айдос

11а

Оқушылардың облыстық пән олимпиадасында биология пәнінен I орын, республикалық пәнолимпиадасында ІІ орын.

Сапаров А.И.

30

Сапар Аяулым

11а

XV облыстық ғылыми жобалар сайысында Биология секциясы бойынша І орын;

Сапаров А.И.

31

Жунусбаева Күмісай

11б

XV облыстық ғылыми жобалар сайысында Биология секциясы бойынша ІІ орын;

Нажмиденова А.К.

32

Сулейменова Анель

11а

XV облыстық ғылыми жобалар сайысында Биология секциясы бойынша ІІ орын;

Нажмиденова А.К.

33

Каткенова Майда

«Зерде» оқушылардың ғылыми жарыстар сайысында «Өлкетану» секциясы бойынша ІІ орын.

Нургожинова Б.

34

Адамова Толқын

11а

«Ақ көгершін» халықаралық ән байқауында І орын иегері.

Рустемова А.

35

Исабекова Сауле

«Ақ көгершін» халықаралық ән байқауында ІІІ орын иегері.

Рустемова А.

 

Оқушылардың ғылыми жоба жарыстарының жетістіктері 

Оқу жылы

Қалалық

 

Облыстық

 

Республикалық

 

 

Халықаралық

 

Қатысқандар саны

Жеңімпаздар саны

Қатысқандар саны

Жеңімпаздар саны

Қатысқандар саны

Жеңімпаздар саны

Қатысқандар саны

Жеңімпаздар саны

1

2012-2013

28

16

16

9

3

3

2

0

2

2013-2014

26

22

22

18

6

4

3

2

3

2014-2015

20

11

11 жұмыс

12

(9 жұмыс)

5

3+2 грамота

3

1

4

2015-2016

40

(31 жұмыс)

29

(23 жұмыс)

29

(23 жұмыс)

20

(17 жұмыс)

0

0

 

 

 

«Зерде» сайысының нәтижелері:

Коппаева Әсел «Компьютерлік және биологиялық вирустарды салыстыру» тақырыбымен іріктеу турынан   өтіп, ІІІ орын алды. Жетекшісі: Кенжебаева Д.К.

Қоңтарбаев Мақсат «Paint графикалық редакторында қазақтың ұлттық ою-өрнегін өңдеу» тақырыбындағы ғылыми жобасымен іріктеу турынан   өтіп, ІІІ орын алды. Жетекшісі: Кенжебаева Д.К.

Олжатаев Қуаныш «Менің сыныбымның сайты» тақырыбындағы ғылыми жобасымен іріктеу турынан   өтіп, ІІІ орын алды. Жетекшісі: Камалова Н.Е.

Маусым Жанерке «Фразеологические единицы «сердце», «голова», «душа» в казахских, русских, английских языках» тақырыбындағы ғылыми жобасымен іріктеу турынан   өтіп, ІІ орын алды. Жетекшісі: Жангабулова Ж.Е.

Жанарбек Зульфыхар «Сиқырлы шаршылар құпиясы» тақырыбындағы ғылыми жобасымен іріктеу турынан   өтіп, ІІ орын алды. Жетекшісі: Құдас Дина.

 

1-7 сынып оқушыларының мен шығармашылық жобаларының «ЗЕРДЕ» байқауының жетістіктері

Оқу жылы

Қалалық

Облыстық

Республикалық

Қатысқандар саны

Жеңімпаздар саны

Қатысқандар саны

Жеңімпаздар саны

Қатысқандар саны

Жеңімпаздар саны

1

2012-2013

21

20

20

 

 

 

2

2013-2014

8

3

3

1

0

0

3

2014-2015

9

4

4

2

1

1

4

2015-2016

24

12

12

7

1

1

  

Ғылыми жобалар сайысы

Ерғалым Диана, Бекбас Баян « Ы.Алтынсарин атындағы гимназия-интернаттың деректер базасы» тақырыбындағы ғылыми жобасымен іріктеу турынан   өтіп, ІІІ орын алды. Жетекшісі: Камалова Н.Е.

Балкенова Қымбат «Баянауыл өзен-көлдерінде кездесетін жасыл балдырлар» тақырыбындағы ғылыми жобасымен іріктеу турынан   өтіп, ІІІ орын алды. Жетекшісі: Аутаев М.С.

Жапарханов Алдияр, Зайкенов Нұрсұлтан «1812ж Қазақ батырларының Отан соғысына қатысуы» тақырыбындағы ғылыми жобасымен іріктеу турынан   өтіп, ІІ орын алды. Жетекшісі: Каримжан Ж.Т.

Төлеубаева Арай, Тұрсын Данияр «Констуциялық заңнаманың эволюциясы» тақырыбындағы ғылыми жобасымен іріктеу турынан   өтіп, ІІ орын алды. Жетекшісі:  Қасенова Г.Т.

Есхожин Диар «Шоң бидің  Баянауыл өңірі тарихындағы орны» тақырыбындағы ғылыми жобасымен іріктеу турынан   өтіп, ІІІ орын алды. Жетекшісі: Абдрахманова Ә.Д.

Жүнісбаева Күмісай «Павлодар қаласындағы қонақүйлердің инфрақұрылымдық сипатына  баға беру» тақырыбындағы ғылыми жобасымен іріктеу турынан   өтіп, ІІІ орын алды. Жетекшісі: Жунусбаева М.Т.

Есенболқызы Жауқазын «Қазақтардың кеңістікті игеру тәжірибесінің жер-су атауларындағы көрінісі» тақырыбындағы ғылыми жобасымен іріктеу турынан   өтіп, ІІІ орын алды. Жетекшісі: Жунусбаева

  

Республикалық ғылыми жоба жарыстарына қатысқан оқушылар мен жүлдегерлер

2007 жылы   Ермекбаев Талғат физика  секциясында ІҮ орын.

2007 жылы   Капшаева Самал биология секциясында ІҮ орын.

2008 жылы   Әділбаева Гүлжан әдебиет секциясы.

2008 жылы   Ермекбаев Талғат физика секциясы.

2008 жылы   Исабекова Нұрсұлу тарих секциясы.

2009 жылы   Дутбаева Салтанат әдебиет секциясында «Дарын» грамотасы.

2010 жылы   Дүйсембай Серікболсын математика секциясында «Дарын» грамотасы.

2010 жылы   Райс Нарбек математика секциясында «Дарын» грамотасы.

2011 жылы    Жапарханов Алдияр тарих секциясы.

2011 жылы    Акимбекова Гаухар этномәдениеттану секциясында ІІ орын.

2011 жылы    Қабжамитов Қанат этномәдениеттану секциясында ІІ орын.

2011 жылы    Шынатай Елімай әдебиет секциясында ІІІ орын.

2012 жылы    Раманкулова Лейла тіл білімі секциясында ІІІ орын.

2012 жылы    Қоңырова Дина тіл білімі секциясында ІІІ орын.

2012 жылы    Зиягиден Дәуір математика секциясында "Дарын” грамотасы.

2012 жылы    Мереке Дина математика секциясында "Дарын” грамотасы.

 

2012-2013 оқу жылы

Жапарханов Алдияр – Тарих секциясында ІІІ орын (қола медаль)

Зайкенов Нұрсұлтан – Тарих секциясында ІІІ орын (қола медаль)

Есенболқызы Жауқазын – Өлкетану секциясында ІІІ орын (қола медаль)

 

2013-2014 оқу жылы

Қайырбаева Назгүл – Тарих секциясында І орын (алтын медаль);

Қуанышева Ақерке –  Тарих секциясында І орын (алтын медаль);

Есхожин Дияр – Этномәдениеттану секциясында І орын (алтын медаль);

Саяхат Оразбек – Этномәдениеттану секциясында І орын (алтын медаль);

Сулейменова Анель – Биология секциясының қатысушысы;

Жунусбаева Күмісай – Биология секциясының қатысушысы.

 

2014-2015 оқу жылы

Ергалым Диана – Этномәдениеттану секциясы бойынша ІІІ орын (қола медаль);

Аумаликова Алтынай – Тарих секциясы бойынша ІІІ орын (қола медаль);

Қуанышева Ақерке – Физика секциясы бойынша ІІ орын (күміс медаль);

Едыге Камила, Саятова Мадина – «Дарын» грамотасының иегерлері

   

Облыстық  кезеңде жүлдегер атанған оқушылар

2009 жылы   Мұхамедсәлім Замиля тіл білімі секциясында III орын

2009 жылы   Таласпаева Айым математика секциясында II орын. 

2010 жылы   Рымбаев Жарас математика секциясы II орын.

2010 жылы   Таласпаева Айым математика секциясында III орын. 

2010 жылы   Айткенова Даяна тарих секциясы II орын..

2010 жылы   Саятова Мадина қоғам жайындағы ғылым секциясы III орын.

2010 жылы   Серік Күләш «Ең ғажайып ойы бар ғылыми жұмыс» номинациясының иегері.

2011 жылы   Иенберген Нұргүл тарих секциясы II орын.

2011 жылы   Мукин Алтай математика секциясы III орын.

2011 жылы   Едіге Камила этномәдениеттану секциясы III орын.

2011 жылы   Тлешова Асима этномәдениеттану секциясы III орын.

2011 жылы   Көбеш Наргиз тіл білімі секциясы III орын.

2011 жылы   Мендыбаева Мадина әдебиеттану секциясы III орын.

2011 жылы   Еренғайып Әсем, Пішенбай Марал  әдебиеттану секциясында  «Ең үздік шығармашылық топ» номинациясы.

2012 жылы   Бастемиева Камила тіл білімі секциясы І орын

2012 жылы   Мукин Алтай, Сарсенбай Амангелді  математика секциясы ІІІ орын

2012 жылы   Шынатай Жасұлан математика секциясы ІІІорын

2012 жылы   Турарова Әйгерім әдебиеттану секциясы III орын.

  

Республикалық кезеңіне қатысқан оқушылар мен жүлдегерлер

2009 жылы   Мұхамедсәлім Замиля тіл білімі секциясында III орын

2009 жылы   Таласпаева Айым математика секциясында «Дарын» грамотасы. 

2010 жылы   Рымбаев Жарас математика секциясы.

2010 жылы   Айткенова Даяна тарих секциясы.

2012 жылы   Бастемиева Камила тіл білімі секциясында "Дарын” грамотасы.

 

Халықаралық  ғылыми жоба, олимпиада жарыстарына қатысқан оқушылар мен жүлдегерлер

2012-2013 оқу жылы

Балкенова Қымбат -  «Математикалық модельдеу» Мәскеу, қатысушы

Есенболқызы Жауқазын – -  «Математикалық модельдеу» Мәскеу, қатысушы

 

2013-2014 оқу жылы

Муканова Асия – Индия, қатысушы (олимпиада)

Есхожин Дәулетбек – Ө.Жолдасбеков атындағы оқушылардың математика және механикадан зерттеу жұмыстары                             V халықаралық конкурсына қатысушы, Алматы қаласы І орын

Қоңырова Мақпал – «Компьютерлік физика», Протвино ІІ орын

 

2014-2015 оқу жылы

Байрон Досбек – «Ғылым әлемін ашамыз» ғарыштық зерттеулер бойынша ХІ Халықаралық ғылыми жарыстары, Байқоңыр қ.,  қатысушы

Қуанышева Ақерке – «Ғылым әлемін ашамыз» ғарыштық зерттеулер бойынша ХІ Халықаралық ғылыми жарыстары, Байқоңыр қ.,  ІІ орын

Нурбаева Адия - Ө.Жолдасбеков атындағы оқушылардың математика және механикадан зерттеу жұмыстары                             V халықаралық конкурсына қатысушы, Алматы қаласы, қатысушы

 

     Мектебіміз жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың 2009-2010 оқу жылындағы облыстық пән олимпиадасында жоғары жетістіктер көрсеткені үшін «Ең үздік олимпиадалық команда-2010» (ІІ орын) номинациясын иеленді. Химия пәнінен 9-сынып бойынша қатысқан 7 «а» сынып оқушылары Смағзамов Азамат, Болатбай Әлібек «Ақыл жастан, асыл тастан» номинациясының иегерлері.

    2010-2011 оқу жылындағы облыстық пән олимпиадасында жоғары жетістіктер көрсеткені үшін «Ең үздік олимпиадалық команда-2010» (ІІІ орын ) номинациясын иеленді.

   2015-2016 оқу жылындағы облыстық пән олимпиадасында жүйелі жасалған жұмыстың нәтижесінде білім ордамыздың ғылыми қоғамы «Мамандандырылған мектептер арасында үздік ғылыми қоғам» номинациясымен марапатталды.

 

Оқушылардың жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиада жетістіктері

Оқу жылы

Қалалық

Облыстық

Республикалық

Қатысқандар саны

Жеңімпаздар саны

Қатысқандар саны

Жеңімпаздар саны

Қатысқандар саны

Жеңімпаздар саны

1

2012-2013

51

45

45

17

5

3

2

2013-2014

49

34

34

14

4

3

3

2014-2015

76

40

38

13

-

-

4

2015-2016

65

36

36

18

2

2

 

Төрт жылғы олимпиада нәтижелері 

Пән

Қазақ тілі

Орыс тілі

Ағылшын тілі

Қазақстан тарихы

Құқық негіздері

математика

физика

Инфор

матика

биология

химия

география

Жүлдегерлер саны

Оқу жылы

2012-2013

І-1

ІІ-1

ІІІ-2

ІІІ-1

-

І-3

ІІ-1

ІІІ-4

-

-

-

І-1

І-1

ІІІ-1

-

17

2013-2014

І-1

ІІІ-2

ІІІ-1

ІІІ-2

І-2

ІІ-1

ІІІ-1

ІІІ-2

-

-

-

І-1

ІІІ-1

-

14

2014-2015

ІІ-2

ІІІ-1

І-1

ІІ-1

ІІІ-1

І-1

ІІ-1

ІІІ-2

ІІІ-1

-

-

-

ІІІ-2

-

-

13

2015-2016

І-2

ІІ-1

ІІ-1

ІІІ-2

ІІІ-2

І-1

ІІІ-2

ІІ-1

ІІІ-3

-

-

-

ІІІ-1

-

ІІІ-2

18

 

 

  Пән олимпиадасы нәтижелерінің пайыздық көрсеткіштері

Оқу жылы

Пән олимпиадасына қатысушылар саны

Жүлдегерлер саны

Пайыздық көрсеткіш

2012-2013 оқу жылы

45

17

37,7%

2013-2014 оқу жылы

34

14

41,1%

2014-2015 оқу жылы

38

13

34,2%

2015-2016 оқу жылы

36

18

50%

 

 

Төрт жылғы олимпиада талдауы

Оқу жылы

2012-2013

2013-2014

2014-2015

2015-2016

Пәні

 

 

Қазақ тілі

Балагазинова Айгерім – І орын

Шалабай Еркежан – І орын

Күбеш Наргиз (9) – ІІ орын

Шарапиден Аида (9) – І орын

Мақсатхан Алтынбек – ІІІ орын

Кусаинова Жанар – ІІІ орын

Нурбекова Жансая (9) – ІІІ орын

Күбеш Наргиз (10) – І орын

Кусаинова Жанар – ІІ орын

Жусупова Ажар – ІІІ орын

Кусаинова Ж.(11) – ІІ орын

Нурбекова Жансая (10) –  ІІ орын

Жусупова Ажар – ІІІ орын

 

 

 

 

 

 

 

 

Орыс тілі

Кожагулова Перизат «Құрмет грамотасы»

 

Жанакова Арай (9) – І орын

Алмас Дильназ (9) – ІІ орын

 

Мухаметжанова Айнұр –  ІІІ орын

Мухаметжанова Айнұр –  ІІІ орын

Алмас Дильназ (8/9) – ІІ орын

 

Негманова Диана (8/9) – ІІІ орын

Жанакова Арай (10) – ІІІ орын

 

 

Мухаметжанова Айнұр (10) - ІІІ орын

Ағылшын тілі

 

Көкеш Олжас – ІІІ орын

Бейсенова Жансая (8/9) - І орын

Бейсенова Жансая (9/10) -      ІІІ орын

 

Молдахметова Динара – ІІІ орын

 

Иранова Динара (10) – ІІІ орын

 

Қазақстан тарихы

Жапарханов Алдияр – І орын

Қайырбаева Назгүл – І орын

Жанбау Марғұлан (8/9) – ІІІ орын

Қабдолла Диана (10) – І орын

Қайырбаева Назгүл – І орын

Қуанышева Ақерке – І орын

Қабдолла Диана - (9/10) – ІІ орын

Макишева Гаухар (10/11) –

ІІІ орын

Қуанышева Ақерке – І орын

Қабдолла Диана – ІІ орын

Макишева Гаухар – (9/10) –        ІІІ орын

Абдираймов Ердәулет (8/9) –  ІІІ орын

 

Жантемирова Анна – ІІІ орын

 

 

 

Құқық негіздері

Бисмильдин Жансая – ІІІ орын

Жангожина Бахтина – ІІІ орын

Ерғалым Диана (11) – ІІІ орын

Кабдулхамит Камшат (9) –

ІІ орын

Жангожина Бахтина – ІІІ орын

Ерғалым Диана – ІІІ орын

 

Сейфулла Алуа (10) – ІІІ орын

Куватова Алима – ІІІ орын

 

 

Смаилова Гүлден (10/11) –

ІІІ орын

Жунусова Алима – ІІІ орын

 

 

Куватова Алима (11) – ІІІ орын

Математика

Жасұлан Азат

Мукин Алтай

 

 

Назымбек Мирас

 

 

 

 

Физика

Серимов Ерғанат – «Құрмет гр.»

Серимов Ерғанат

 

 

 

 

 

 

Информатика

-

-

-

-

 

Химия

Смағзамов Азамат - І орын

Смағзамов Азамат - ІІІ орын

 

 

Болатбай Әлібек – ІІІ орын

 

 

 

 

География

Нуралинов Тамерлан

Нуралинов Тамерлан

 

Мукатаев Сабит (9) – ІІІ орын

 

Нургалиев Жәнібек

 

Сапарова Алтынай (10) – ІІІ орын

Биология

-

Болат Айдос – І орын

Хамит Батыржан (8) – ІІІ орын

Секен Аяулым (9)  – ІІІ орын

Таласпаева Айым (11)  - ІІІ орын

Секен Аяулым (10)  – ІІІ орын

 

 

 

2015-2016 оқу жылындағы

Олимпиада нәтижелерінің пәндер бойынша салыстырмалы талдауы

р/с

Пән атауы

Мектепішілік кезеңге қатысқан оқушылар саны (8-11 сыныптар)

Облыстық кезеңге қатысушылар саны

Алған орын саны

Жүлдегерлердің пайыздық көрсеткіші

1

Қазақ тілі

20

6

І-2

ІІ-1

50%

2

Орыс тілі

9

3

ІІ-1

ІІІ-2

100%

3

Ағылшын тілі

17

5

ІІІ-2

40%

4

Қазақстан тарихы

17

5

І-1

ІІІ-2

60%

5

Құқық негіздері

9

4

ІІ-1

ІІІ-3

100%

6

Математика

9

2

0

0%

7

Физика

21

3

0

0%

8

Информатика

5

1

0

0%

9

Биология

33

3

ІІІ-1

33%

10

Химия

4

2

0

0%

11

География

13

2

ІІІ-2

100%

БАРЛЫҒЫ

157

36

18

50%

Республикалық пән олимпиадасына қатысқан оқушылар мен жүлдегерлер

2001 жылы   Бісмілдина Динара қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен күміс медаль.

2008 жылы   Сарбасова Мөлдір биология пәнінен.

2008 жылы   Бейсенбаев Мансұр Қазақстан тарихы пәнінен.

2008 жылы   Айтқазина Ая қазақ мектептеріндегі орыс тілі мен әдебиеті пәнінен күміс медаль.

2009 жылы   Айтқазина Ая қазақ мектептеріндегі орыс тілі мен әдебиеті пәнінен алтын медаль

2010 жылы   Елшін Жанерке қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен «Дарын»грамотасы.

2010 жылы   Оразбаева Сабира биология пәнінен.

2010 жылы   Хафиз Ғабит география пәнінен «Дарын»грамотасы.

2010 жылы   Айтқазина Ая қазақ мектептеріндегі орыс тілі мен әдебиеті пәнінен алтын медаль

 

     Республикада үш жыл қатарынан жүлде алған Аямыз абсолютті чемпион атанып, ұстазы Бержанова Самал Сапарғалиқызына «Ведущий к вершине Олимпа» номинациясы берілді.

2011 жылы   Жапарханов Алдияр Қазақстан тарихы пәнінен

2011 жылы   Әбіш Зерде қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен

2011 жылы   Болтаев Әділет география пәнінен

2011 жылы   Дүйсембай Серікболсын математика пәнінен қола медаль

2012 жылы   Жапарханов Алдияр Қазақстан тарих пәні бойынша алтын медаль

2012 жылы   Болатов Айдос биология пәні бойынша күміс медаль

2012 жылы   Сарсекеева Алтынай қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен қола медаль

2012 жылы   Жүсіп Мұқаддас биология пәнінен «Дарын» грамотасы

2012 жылы   Молдахметтегі Әйгерім қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен «Дарын» грамотасы.